Menu

Tak Jak Lubię By Marciocha

Słowem: Dekoracja Raz !

Wiosna ach to Ty...

takjaklubiebymarciocha

Wybaczcie, że ostatnio dość długo tutaj nie zaglądałam, jakoś tak wszystko naraz zwaliło mi się na głowę i  tak po ludzku... zabrakło mi sił. W międzyczasie za oknami wiosna rozszalała się na całego. Wszędzie widać było jej nieśmiałe ślady zostawiane tak...na zachętę do wyjścia z domu.

tk1

Tu cieplejszy wiaterek, tam fiolki wystające spod zeszłorocznych liści. Najszybciej jednak, jak co roku pojawiają się nasi "ulubieńcy" chwasty ;) Drugie miejsce zajmuje zwiewna brzoza...wszędzie czuć zapach coraz cieplejszych dni. A czym pachnie wiosna? Zdecydowanie hiacyntami i narcyzami..ale nie tylko wiosna to zapach  deszczu, podmuch świeżego powietrza, zapach roślin budzących się powoli, leniwie do życia. Choć sen miały lekki, bo zimy u nas nie było prawie wcale. Każda pora roku ma swój urok i mimo, że moją ulubioną jest zima, to dostrzegam wielkie uroki wiosny, rozkwitających kwiatów i coraz bardziej zielonych traw.

IMG_64901

Wiosna to dla mnie czas rozpoczęcia sezonu tzw. "spacerowego" ;) Korzysta na tym również mój psiak, choć ostatnio nie może mi towarzyszyć...ma szwy na łapce po małym, kosmetycznym zabiegu. W pierwszych ciepłych dniach wybiegała swoje teraz...cóż trochę poleniuchuje ;) Zapewne pierwsze siewy macie już za sobą, ja póki co zadbałam tylko  świeże zioła: bazylie i tymianek. Rosną powoli na kuchennym parapecie. Trudno jest się oprzeć urokom wiosny, tak wiec kochani zamieszczam klika zdjęć zrobionych w te piękne słoneczne dni.

Beztytuu1

Tina kipiała szczęściem ...pies nie do zdarcia wystarczy piłka. Zmęczona ale szczęśliwa ;)

IMG_64231Brama do tajemniczego ogrodu ;)

eee

IMG_6446

IMG_6429

IMG_6432

Marta

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Portos] *.internetdsl.tpnet.pl

    Ta brama faktycznie wygląda jak brama do tajemniczego ogrodu ;) Co się stało pieskowi, że miał zabieg? Coś poważnego? :( Trzymam kciuki za to, żeby sunia mogła znowu biegać i szaleć, bo chociaż pogoda jest bardzo zmienna, to przez ten weekend majowy słońce świeciło bardzo mocno :)

  • takjaklubiebymarciocha

    Tina miała drobny zabieg (usunięcie małej narośli z łapki...fachowo: chyba kaszak...czy inne ustrojstwo) Dziękuję za miłe słowa ;) Pozdrawiam

© Tak Jak Lubię By Marciocha
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci